دانلود برنامه File Manager v2.6.0 – مدیریت فایل اندروید

,
155 بازدید
0

File Manager + یک جستجوگر فایل ساده و قدرتمند برای دستگاه‌های آندروید است . آزاد ، سریع و پر زرق و برق است . به خاطر رابط کاربری ساده آن ، استفاده بسیار آسان است . با File Manager + ، شما می‌توانید به راحتی فایل‌ها و پوشه‌های خود را در دستگاه خود ، NAS ( ذخیره متصل به شبکه ) ، و ذخایر ابری مدیریت کنید . بعد از باز کردن File Manager + ، شما می‌توانید ببینید که چند تا از فایل‌های & شما در یک نگاه بلافاصله پس از باز کردن مدیر فایل بر روی دستگاه شما قرار دارند .

akp7.ir

آن از هر عملیات مدیریت فایل ( باز , جستجو , دایرکتوری , کپی کردن , حذف , حذف , تغییر نام , compress , انتقال , دانلود , چوب‌الف , و سازماندهی ) پشتیبانی می‌کند . مدیر پرونده‌ها به علاوه فایل‌های رسانه‌ای و فرمت‌های فایل اصلی از جمله apk را پشتیبانی می‌کند .
مکان‌های اصلی و وظایف مدیر پرونده‌ها به شرح زیر هستند :
* کارت حافظه / SD اصلی : شما می‌توانید همه پرونده‌ها و پوشه‌ها را در هر دو ذخیره داخلی و خارجی خود مدیریت کنید .
بارگیری / تصاویر / اسناد / اسناد / پرونده‌های جدید : فایل‌های شما و پوشه‌ها به طور خودکار با انواع و مشخصات فایل خود دسته‌بندی می‌شوند تا بتوانید به راحتی فایل موردنظر را پیدا کنید .
برنامه‌های کاربردی : شما می‌توانید تمام برنامه‌های کاربردی نصب‌شده روی دستگاه محلی خود را مشاهده و مدیریت کنید .
ابر / دوردست : شما می‌توانید به ذخیره ابر خود دسترسی داشته و همچنین یک ذخیره مشترک / مشترک مانند NAS و FTP Server را نیز به اشتراک بگذارید . ( ذخیره ابر : گوگل DriveTM ، OneDrive ، Dropbox ، کادر ، و Yandex )
دسترسی از کامپیوتر : شما می‌توانید با استفاده از FTP ( پروتکل انتقال فایل ) از دستگاه کامپیوتر android برای مدیریت پرونده‌ها در دستگاه android محلی خود استفاده کنید .
آنالیز ذخیره : شما می‌توانید storages محلی را برای پاک کردن فایل‌های بی‌فایده تحلیل کنید . شما می‌توانید بفهمید که کدام فایل‌ها بیشتر فضا را اشغال می‌کنند .
نمایشگر تصویر داخلی / ویرایشگر متن داخلی / ویرایشگر متن داخلی : شما می‌توانید برای عملکرد سریع‌تر و بهتر می‌توانید استفاده کنید .

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دانلود نرم افزار و بازی