دانلود برنامه WhatsApp 2.21.1.13 – واتساب اندروید

,
677 بازدید
0

پیام‌رسان WhatsApp یک برنامه پیام‌رسانی متقابل است که به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به پرداخت SMS ، پیام‌ها را مبادله کنید . تلفن همراه برای  آندروید  در دسترس است . از آنجا که WhatsApp از همان برنامه اطلاعات اینترنتی استفاده می‌کند که برای مرور و مرور وب از آن استفاده می‌کنید ، هیچ هزینه‌ای برای ارسال پیام و ماندن در تماس با دوستان تان وجود ندارد .
علاوه بر پیام‌رسانی پایه‌ای کاربران ، کاربران می‌توانند گروه‌ها را ایجاد کنند، هر کدام تصاویر نامحدودی را ارسال کنند ، پیام‌های صوتی و تصویری را ارسال کنند . WhatsApp از اتصال اینترنتی گوشی شما ( ۴ G / ۳ G / ۲ G / ۲ G / Wi – Fi ، به عنوان موجود ) برای پیام و تماس با دوستان و خانواده استفاده می‌کند . SMS را به SMS تعویض کنید تا پیام‌ها ، تماس‌ها ، عکس‌ها ، ویدئو ، و پیغام‌های صوتی ارسال و دریافت کنید . سال اول آزاد ! ( WhatsApp ) پس از آن ممکن است شارژ شود ، قیمت جاری ۰.۹۹ دلار آمریکا / سال است .

 

akp7.ir


چرا از WHATSAPP استفاده کنید :
هیچ چیز اضافی وجود ندارد : WhatsApp از اتصال اینترنتی گوشی شما ( ۴ G / ۳ G / ۲ G / ۲ G / ۲ G / Wi – Fi ، که در دسترس است) برای پیام و تماس با دوستان و خانواده استفاده می‌کند ، بنابراین نیازی نیست برای هر پیام و یا تماس بپردازید .
* : فرستادن و دریافت عکس‌ها ، ویدئو ، و پیغام‌های صوتی .
* WHATSAPP می‌گوید : با دوستان و خانواده خود تماس بگیرید و از WhatsApp برای آزادی استفاده کنید , حتی اگر در کشور دیگری هستند . تماس گیرندگان از ارتباط اینترنتی شما به جای برنامه تلفن همراه تان استفاده می‌کنند . ( توجه : شما نمی‌توانید به ۹۱۱ و دیگر شماره‌های خدمات اورژانس ( WhatsApp ) دسترسی داشته باشید .
گروه CHAT : از معاشرت گروهی با تماس‌ها لذت ببرید تا بتوانید به راحتی با دوستان یا خانواده خود در تماس باشید .
وب سرور وب : شما همچنین می‌توانید پیام‌های WhatsApp را درست از مرورگر کامپیوتر خود ارسال و دریافت کنید .
هیچ اتهام بین‌المللی وجود ندارد : هیچ اتهام اضافه‌ای برای ارسال پیغام‌های فوری در سطح بین‌المللی وجود ندارد . با دوستانتان در سرتاسر دنیا گپ بزنید و از اتهامات SMS بین‌المللی اجتناب کنید .
* مراجعه به usernames و PINS : چرا باید به خاطر داشته باشید که نام کاربری یا PIN دیگر را به یاد دارید ؟ WhatsApp با شماره‌تلفن شما کار می‌کند ، درست مانند SMS ، و یکپارچه با دفترچه نشانی فعلی گوشی شما ادغام می‌شود .
همیشه در موارد زیر سوال کنید : با WhatsApp ، شما همیشه وارد سیستم می‌شوید تا پیغام را از دست ندهید . در مورد اینکه آیا وارد سیستم می‌شوید و یا از سیستم خارج می‌شوید ، ابهام بیشتری وجود ندارد .
با تماس‌های شما با تماس‌های سریع تماس بگیرید : کتاب آدرس شما به سرعت و به راحتی با تماس‌های شما ارتباط برقرار می‌کند و به این ترتیب نیازی به اضافه کردن usernames به یاد ماندنی نیست .
* MESSAGES : حتی اگر notifications را از دست بدهید یا گوشی خود را خاموش کنید ، WhatsApp پیغام‌های جدید شما را تا زمان بعدی که از این برنامه استفاده می‌کنید ، ذخیره خواهد کرد .

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دانلود نرم افزار و بازی